Evser Teknik beyaz eşya olarak yılların kanımı olan deneyimlerimizi hizmetlerimizde birşeltiriyoruz. Deneyimli kadromuz ile beyaz eşya konusunda hizmetlerimiz beyaz eşya arıza tamiratı, bakım, nakliye, montaj ve bilgilendirme şeklinde sıralanabilir.

Uzman tekniker kadromuz ve müşteri temsilcilerimiz siz müşterilerimizin yaşam kolaylığı sağlayan beyaz eşyalarınızı daha verimli çalışmasını sağlamak için çalışmaktadırlar.

Arıza onarım ve bakım esnasında tespit edilen tüm yedek parçalar cihazının orjinal parçası tedarik edilerek işlem görmektedir. Cihazının daha düzgün çalışmasına ve değişen parçanın daha uzun ömürlü olmasını sağlamak bizim görevlerimizdendir.
Firmamızda yapılan tüm işlemleriniz gelişmiş bir sistem üzerinde takip edilmekte olup biz daha verimli çalışmamıza yardımcı olmaktadır.

Siz değerli müşterilerimiz sahip olduğunuz tüm beyaz eşyalarınızın zaman zaman bakım ve yenilenmeye ihtiyaçları vardır. Sistemimiz bu konuda size belirli periyotlarda bilgilendirmektedir. Sizleri unutmadığımız ve cihazlarınızın daha verimli çalışmasını sağlamayı amaç ediniyoruz. Unutmayınız ki daha verimli çalışan cihaz ülke ekonomimize katacağı değerler saymakla bitmez.

Daha ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.