İklimlendirme sektöründe 15 yılın deneyimi ile hizmet veren klima birimimiz özel kurulan ekiplerimiz tarafından desteklenmektedir. Firmamızın deneyimli kadrosu ile kullandığı en iyi teknoloji ile müşterilerimize en iyi hizmeti kendisine ilke edinmiştir. Kullandığınız klimalarınızı daha verimli çalışmasını ve daha tasarruflu olmasını sağlayabilmek için firma bünyesinde bulunan sistemimiz klimalarınızın hakkında siz değerli müşterilerimize belirli periyotlarda bilgilendirilmektedir..

Sloganımız olan “gerçek çözümler” bizim firma olarak ilk prensibimizdir. Bu prensibimizden yola çıkarak çalışanlarımız kullandığınız yada aldığınız klimalar hakkında sizleri geniş bir biçimde bilgilendirmektedir.Klima montaj itibari ile kolay bir işlem olmadığından bu türdeki bilgilendirmeler siz değerli klima kullanıcımızın memnuniyetini artırır ve her konuda tasarruf sağlamasına yarcımdı olur.

Oluşabilecek tüm arızalarınızı online servis talebi üzerinden gerçekleştirebiliriniz. Online servis sistemimizden oluşturduğunuz talepleriniz online olarak müşteri temsilcimize iletilmekte olup zaman tasarrufu sağlanmaktadır.

Klima birimi olarak hizmet verdiğimiz markalar şöyledir. General Electric, W-Westinghouse

Bu markaların hizmet verdiğimiz bölgeler aşağıdaki gibidir.

GENERAL ELECTRIC SERVİSİ OLARAK HİZMET YAPTIĞIMIZ BÖLGELER

Kadıköy  General Electric servisi ,Şişli General Electric Servisi,Sarıyer  General Electric Servisi, Levent  General Electric Servisi, Beşiktaş General Electric Servisi, Fatih  General Electric Servisi, Kağıthane  General Electric Servisi, Eminönü General Electric Servisi, Üsküdar General Electric  Servisi, Arnavutköy  General Electric Servisi, Eyüp General Electric Servisi , Etiler General Electric Servisi, Bebek General Electric Servisi, Ulus General Electric Servisi, Ortaköy General Electric  Servisi, Mecdiyeköy General Electric Servisi, Maslak General Electric Servisi, Tarabya  General Electric Servisi, Yeniköy General Electric Servisi, Bakırköy General Electric Servisi, Ataköy General Electric Servisi

W-WESTİNGHOUSE SERVİSİ OLARAK HİZMET YAPTIĞIMIZ BÖLGELER

Kadıköy  W-Westinghouse servisi ,Şişli W-Westinghouse Servisi,Sarıyer W-Westinghouse Servisi, Levent  W-Westinghouse Servisi, Beşiktaş W-Westinghouse Servisi, Fatih  W-Westinghouse Servisi, Kağıthane  W-Westinghouse Servisi, Eminönü W-Westinghouse Servisi, Üsküdar  W-Westinghouse Servisi, Arnavutköy  W-Westinghouse Servisi, Eyüp W-Westinghouse Servisi , Etiler W-Westinghouse Servisi, Bebek W-Westinghouse Servisi, Ulus W-Westinghouse  Servisi, Ortaköy W-Westinghouse Servisi, Mecdiyeköy W-Westinghouse Servisi, Maslak W-Westinghouse Servisi, Tarabya  W-Westinghouse Servisi, Yeniköy W-Westinghouse Servisi, Bakırköy W-Westinghouse Servisi, Ataköy W-Westinghouse Servisi

*Klimanızın ömrünü uzatmak için yıllık bakımları yaptırmayı unutmayınız.